T-OFFICE - WSZYSTKO DLA TURYSTYKI 

Żyjemy z pasji do turystyki i podróżowania. Wiemy, że osobisty stosunek do swojej pracy przekłada się jakością ofert, a my kochamy swoją pracę i dlatego oddajemy Wam najwyższą jakość! Z zapałem szukamy wyjazdów, które sprawią Wam największą przyjemność.

Zapraszamy...

 

Travel STREFA - Biuro Podróży 

Travel STREFA - Biuro Podróży jest własnością firmy T-OFFICE Sp. z o.o.

Kluczową rolę w naszej strategii jest satysfakcja klienta i dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi touroperatorami, którzy gwarantują naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Poza bezpośrednia obsługą w naszych salonach sprzedaży w Częstochowie i Lublińcu oddajemy do Państwa dyspozycji serwisy z wyszukiwarkami ofert i usług turystycznych dostępne pod adresem  travelstrefa.plrejsystrefa.pl i t-office.pl gdzie znajdują się zaawansowane narzędzia rezerwacji rejsów wycieczkowych, biletów autokarowych, hoteli i samochodów. Serwisy te mają pomóc Państwu w wyborze najlepszych ofert turystycznych oraz umożliwić samodzielne zaplanowanie podróży czy spędzenie wolnego czasu w najbardziej optymalny sposób. Zapewniamy Państwu możliwość wyboru spośród tysięcy ofert zorganizowanego wypoczynku, hoteli, ofert wynajmu samochodów czy też połączeń lotniczych i autokarowych na całym świecie. Za pośrednictwem naszego portalu możecie Państwo samodzielnie wykupić ubezpieczenia podróży zagranicznych w czołowych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Zespół doradców pomoże Państwu w przypadku wszelkich wątpliwości, udzieli informacji praktycznych dotyczących wyjazdu w różne rejony świata, a także w razie potrzeby przeprowadzi bezpiecznie przez cały proces rezerwacji i ubezpieczenia.

Mamy nadzieję, że nasze serwisy internetowe oraz opieka konsultantów pomogą Państwu efektywnie zarządzać planami wakacyjnymi, oraz zachęci do powrotu do nas w przyszłości.

Serwisy travelstrefa.plrejsystrefa.pl i t-office.pl oferują Państwu możliwość rezerwacji on-line 24 h na dobę. 
Infolinia 514 038 036 jest czynna całą dobę. Zapraszamy także do odwiedzenia nas w salonach sprzedaży w Częstochowie, aleje NMP 13/4 oraz w Lublińcu, ul. Mickiewicza 1 od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 18:00, a także w sobotę od godz 10:00 do 14:00.

Życzymy udanych wakacji.

 

MISJA 

INFORMACJA TURYSTYCZNA - Udostępniamy wygodną prezentację ofert branży turystycznej w jednym miejscu, którym jest nasza platforma. Koncentrujemy się na budowaniu prostych relacji pomiędzy podmiotami oferującymi sprzedaż produktów i usług branży turystycznej i HoReCa, a ich odbiorcami. Ufamy, że nasze propozycje spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników naszej platformy T-OFFICE WSZYSTKO DLA TURYSTYKI.

 

CEL 

UCZCIWOŚĆ I ETYKA - Chcemy, aby nasze usługi były jak najlepsze i dlatego koncentrujemy się na sprawach ważnych, aby spełnić oczekiwania tych, którzy nam zaufali lub zaufają w przyszłości. Działamy i działać będziemy na rzecz społeczności, dzielimy się informacjami i zasobami. Postępujemy właściwie, ponieważ uczciwość jest naszym priorytetem przy każdej decyzji i każdego dnia. Kierujemy się etyką, rzetelnością i wiarygodnością we wszelkich kontaktach.

 

 

Należymy do Polskiej Izby Turystyki

 

 

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie pod adresem:

www.t-office.pl

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500